Naprawa iPhone 11

Chyba każdemu użytkownikowi iPhone’a zdarzyło się kiedyś, że jego urządzenie zamiast miękkiego lądowania zaliczyło bliski kontakt z asfaltem. Czasem obędzie się bez ofiar, innym razem pozostaje naprawa iPhone’a w sprawdzonym serwisie. Kraków to miasto wręcz naszpikowane takimi punktami. Naprawa iPhone’a 11 oraz pozostałych modeli powinna być sprawna i szybka. Każdemu klientowi zależy na jak najkrótszym rozstaniu ze swoim urządzeniem. Smartfon to idealny kompan w szkole, w pracy czy w podróży. Dzięki niemu wiele spraw załatwisz online w mgnieniu oka. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla Ciebie szybka naprawa. Nasz serwis iPhone 11 zrobi to nie tylko ekspresowo, ale i rzetelnie. 

Najdłuższa gwarancja

Oferujemy aż do 12 miesięcy gwarancji na wykonane przez nas usługi!

Darmowy kurier

Nie masz czasu? Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę, a my zajmiemy się resztą.

Błyskawniczna realizacja

Większość usterek załatwiamy na miejscu do 45 minut.

Duże rabaty

Nawet do -50% na kolejną naprawę..

Serwis iPhone 11 – dlaczego my?

Czeka Cię naprawa iPhone’a? Kraków okaże się strzałem w dziesiątkę. To tam działa profesjonalny i zgrany zespół fachowców z iBroken. Twój czas jest dla nas bardzo ważny. Większość usterek jesteśmy w stanie naprawić w przeciągu niespełna godziny! Co z resztą usterek? Zrobimy wszystko, byś jak najszybciej miał swój telefon z powrotem. Naprawa iPhone 11, podobnie jak w przypadku pozostałych modeli, to pasjonująca przygoda, która już wiele lat temu skradła nasze serca. Robimy wszystko, by swoją pracę wykonywać na jak najlepszym poziomie. Pracujemy uczciwie, terminowo oraz w oparciu o wysokiej jakości komponenty i narzędzia. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz najdłuższą gwarancję na rynku. Naszym klientom gwarantujemy pełne zadowolenie i całkowitą satysfakcję z wykonanej naprawy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Twoje jabłuszko uległo uszkodzeniu w wyniku upadku lub zalania? Śpieszymy z pomocą! Naprawa zbitej szybki czy wielu innych usterek w iPhonie 11 to dla nas codzienność. Zaufaj nam, a przekonasz się, że działamy ekspresowo i profesjonalnie. Najczęstsze naprawy wykonywane przez techników z iBroken to między innymi: 

Ile kosztuje naprawa iPhone 11?

Pierwszym krokiem, który pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję o ewentualnej naprawie, jest wstępna diagnostyka urządzenia. Dowiesz się dzięki niej, co jest nie tak z Twoim smartfonem oraz jak wygląda cennik naprawy iPhone 11. Możemy Cię przy tym zapewnić, że świadczone przez nas usługi są źródłem zadowolenia i satysfakcji tysięcy posiadaczy urządzeń Apple. Ponadto naprawa twojego iPhone 11 będzie szybka i profesjonalna, a cena konkurencyjna. Nie zwlekaj więc dłużej i pozwól nam zatroszczyć się o Twoje cenne jabłuszko!

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych oraz analizy ruchu na stronie. Więcej możesz przeczytać klikając tutaj.