Wymiana zbitej szybki iPhone 11

Pękła Ci szybka w telefonie? Zauważyłeś odprysk, który nie wygląda zbyt ciekawie?

 

Mógłbyś przymknąć na to oko, ale… Dobrze, wiemy, że estetyka Twojego iPhone jest dla Ciebie niesamowicie ważna (i dla nas też!). W końcu to nie tylko telefon, który ma doskonale służyć, ale także fenomenalnie wyglądać.

 

Zresztą… Wszelkiego rodzaju skazy estetyczne odbierają naturalną piękność oraz wartość Twojemu smartfonowi. Dlatego jeśli tylko zauważysz delikatne pęknięcie szybki – warto byś pomyślał o wymianie szybki w iPhone 11. A jeśli ciężko go będzie nie zauważyć – bo szybka poszła „w drobny mak” to tym bardziej powinieneś pomyśleć nad naprawą szybki w iPhone 11.

Najdłuższa gwarancja

Oferujemy aż do 12 miesięcy gwarancji na wykonane przez nas usługi!

Darmowy kurier

Nie masz czasu? Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę, a my zajmiemy się resztą.

Błyskawniczna realizacja

Większość usterek załatwiamy na miejscu do 45 minut.

Duże rabaty

Nawet do -50% na kolejną naprawę..

Estetyka to jedno, ale niezawodna funkcjonalność Twojego smartfona to coś, czego NIDGY nie powinno zabraknąć – dlatego eliminowanie niechcianych usterek i uszkodzeń, takich jak wymianę zbitej szybki w iPhone 11 powinieneś stawiać na pierwszym miejscu. Po to, by uniknąć kolejnych, niechcianych usterek.

Dlatego jeśli w Twoim iPhone 11 wymiana szybki jest konieczna – nasi doświadczeni technicy w iBroken zajmą się jabłuszkiem dokładnie tak, jakby naprawiali swój telefon 🙂 Otoczą go kompleksową opieką, zatroszczą się o niego od początku do końca, by następnie oddać Ci go w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

Interesuje Cię wymiana szybki iPhone 11 w Krakowie?

Jesteś w dobrym miejscu – posiadamy tutaj swój stacjonarny salon pogwarancyjnego serwisu Apple. Urządzeniami spod znaku nadgryzionego jabłka zajmujemy się już od ponad 6 lat i naprawiliśmy już tysiące telefonów.

Zajmiemy się wymianą szybki w Twoim iPhone 11 – w Krakowie oferujemy także także MOBILNY serwis, który pewnie przypadnie Ci do gustu. Jak działa mobilny serwis?

Wystarczy, że zgłosisz rodzaj usterki, a my zjawimy się pod wskazanym przez Ciebie adresem, odbierzemy Twojej telefon, zajmiemy się nim jak należy, a później… Odwieziemy go bezpiecznie do domu – nawet tego samego dnia.

Zanim przejdziemy do przedstawienia Ci naszej oferty… Musisz wiedzieć jeszcze TO 🙂

Co dokładnie oferujemy?

✔ Oryginalne części lub wysokiej jakości zamiennik – tutaj wybór należy do Ciebie

✔ Najdłuższą gwarancję na rynku – od 6 do 12 miesięcy

✔ Przetestowanie Twojego urządzenia przez doświadczonych techników – przed i po naprawie

✔ Darmowego kuriera wraz z ubezpieczeniem przesyłki

To wszystko? Nie – mamy dla Ciebie jeszcze 2 istotne informacje.

✔ Ponad 70% napraw przeprowadzamy na miejscu w ciągu 30 minut – dlatego nie musisz obawiać się, że zostaniesz bez telefonu nawet na kilka tygodni…

✔ Naprawy realizujemy tylko po akceptacji kosztów – dlatego nie musisz obawiać się, że nagle będziesz musiał „wyskoczyć z masy kasy” 🙂

Ile to kosztuje? — niezwykle ważne pytanie, które na pewno nie umknie Twojej uwadze. Wiemy jak istotna w usłudze wymiany szybki w iPhonie 11 jest CENA, dlatego… Sprawdź cennik naszych usług:

Wymiana zbitej szybki — 599 zł — gwarancja na 12 miesięcy

Wymiana ekranu + zbitej szybki (zamiennik standard) — 649 zł — gwarancja na 6 miesięcy

Wymiana ekranu + zbitej szybki (zamiennik premium) — 699 zł — gwarancja na 6 miesięcy

Wymiana ekranu + zbitej szybki (oryginał) — 849 zł — gwarancja na 12 miesięcy

 

Jaki jest czas realizacji?

45 minut — dlatego naprawiony telefon będziesz mógł odebrać jeszcze tego samego dnia. My naprawiamy – Ty w tym momencie idziesz na kawę, a później… Gotowe!

Jakie modele telefonów jeszcze naprawiamy?

  • iPhone 8
  • iPhone  XS
  • iPhone 7 PLUS
  • iPhone SE
  • iPhone 6s

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych oraz analizy ruchu na stronie. Więcej możesz przeczytać klikając tutaj.