Naprawa iPhone X

iPhone X, który miał swoją premierę we wrześniu 2017 roku, wciąż jest jednym z chętniej kupowanych smartfonów amerykańskiego giganta. Nie dziwi więc fakt, że naprawa iPhone’a X to usługa, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jeśli i Ciebie czeka naprawa ulubionego iPhone, Kraków okaże się niezawodnym kierunkiem. To właśnie tutaj działa wykwalifikowany serwis iBroken – zespół pasjonatów elektroniki Apple. Nasz serwis iPhone X wyróżnia się na tle konkurencji. Dlaczego naprawa swojego iPhone X w iBroken to najlepsza decyzja?

Najdłuższa gwarancja

Oferujemy aż do 12 miesięcy gwarancji na wykonane przez nas usługi!

Darmowy kurier

Nie masz czasu? Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę, a my zajmiemy się resztą.

Błyskawniczna realizacja

Większość usterek załatwiamy na miejscu do 45 minut.

Duże rabaty

Nawet do -50% na kolejną naprawę..

Szybka i sprawna naprawa iPhone’a X Kraków

Na sukces naszego serwisu składa się ciężka praca, uczciwość i pasja. Zespół wykwalifikowanych techników ma na celu jak najszybsze uleczenie Twojego obolałego smartfona. Nasz serwis iPhone X oferuje ekspresową naprawę przy zachowaniu najwyższej jakości i precyzji usług. Ponad 70% zleceń jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 30 minut! Resztą zajmiemy się najszybciej, jak to możliwe. Ponadto pracujemy na sprawdzonych i solidnych częściach oraz używamy bezpiecznych narzędzi. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, więc do każdego zadania podchodzimy z najwyższą starannością. Naprawa iPhone X w iBroken to gwarancja pełnej satysfakcji i zadowolenia klientów.

W iBroken oferujemy usługi najwyższej jakości! 

Co stoi za wysoką jakością usług iBroken? To przyjazny i dobrze wyszkolony personel, dla którego żadna usterka nie stanowi problemu. Nasza załoga to wykwalifikowani technicy z ogromną pasją. Praca przy urządzeniach Apple to dla nas przyjemność i okazja do wykorzystania w praktyce zdobytej wiedzy i doświadczenia. Naprawa zbitej szybki, wymiana baterii w iPhone X – to dla nas codzienność.

Co jeszcze znajduje się na naszej długiej liście świadczonych usług? To m.in.:

Ile kosztuje naprawa iPhone X?

Jak wygląda cennik naprawy iPhone X? Niektóre usterki mają wcześniej ustalony koszt naprawy, inne natomiast wymagają szczegółowych oględzin i odrębnej wyceny. Na ostateczny koszt naprawy ma wówczas wpływ zakres działań naprawczych oraz dostępność poszczególnych części. Możesz mieć jednak pewność, że priorytetem jest dla nas Twoja satysfakcja. Naprawa iPhone’a X zostanie przeprowadzona profesjonalnie i sprawnie, a cena niewątpliwie okaże się konkurencyjna.

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych oraz analizy ruchu na stronie. Więcej możesz przeczytać klikając tutaj.