Wymiana zbitej szybki iPhone 6

Padłeś? Powstań… Nie tym razem 🙁

Kiedy Twój iPhone nie przeżył kolejnego upadku, wysunięcia się z kieszeni lub mocnego uderzenia o kant stołu – możesz go wskrzesić razem z nami.

 

Wymiana szybki w iPhonie 6 to dla nas bułka z masłem. Dlaczego jesteśmy tego tacy pewni?

Od ponad 6 lat zajmujemy się naprawami urządzeń spod ręki Steve’a Jobsa, dlatego śmiało możemy stwierdzić, że to dla nas pestka 🙂

Najdłuższa gwarancja

Oferujemy aż do 12 miesięcy gwarancji na wykonane przez nas usługi!

Darmowy kurier

Nie masz czasu? Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę, a my zajmiemy się resztą.

Błyskawniczna realizacja

Większość usterek załatwiamy na miejscu do 45 minut.

Duże rabaty

Nawet do -50% na kolejną naprawę..

Naprawa szybki w iPhone 6? Tę usługę realizujemy od ręki – dokładnie w 45 minut.

Dobrze znamy to uczucie, kiedy smartfon upada prosto pod nogi… Słyszysz tylko ten nieprzyjemny dźwięk rozbijającego się szkła i już wtedy nie masz wątpliwości, że przednia wymiana zbitej szybki w Twoim iPhonie 6 przyda Ci się w najbliższym czasie.

No, chyba że wolisz codziennie patrzeć się na powiększającego się „szklanego pajączka”, który z dnia na dzień jest coraz większy i większy…

W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego iPhone 6 jest wymiana szybki. Szybka i kompleksowa usługa, którą w iBroken załatwimy od ręki.

Jeśli interesuje Cię wymiana szybki iPhone 6 w Krakowie, jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji. Codziennie dajemy urządzeniom od Apple kolejną szansę na dalsze i sprawne funkcjonowanie.

Chętnie zajmiemy się wymianą szybki w Twoim iPhone 6 – w Krakowie posiadamy swój stacjonarny salon i z wielką chęcią przygarniemy Twojego „rozbitka”.

Nie chcesz ruszać się z domu, a chcesz naprawić telefon? Nie ma problemu.

W iBroken oferujemy także mobilny serwis Apple.

Jak to działa?

To proste! Wystarczy, że zgłosisz rodzaj usterki, a my zjawimy się pod wskazanym przez Ciebie adresem, odbierzemy Twoje urządzenie oraz zwrócimy je naprawione jeszcze tego samego dnia! Brzmi jak bajka z happy endem 🙂 

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Dobrze wiemy, że jedną z ważniejszych kwestii w usłudze wymiany szybki w iPhonie 6 jest CENA, dlatego już spieszymy z przedstawieniem Ci dokładnego cennika 🙂

Jakie mamy pakiety wymiany szybki w iPhone X i ile to kosztuje?

  • Wymiana zbitej szybki — 199 zł — gwarancja na 12 miesięcy
  • Wymiana ekranu + zbitej szybki (zamiennik LCD) — 179 zł — gwarancja na 6 miesięcy
  • Wymiana ekranu + zbitej szybki (oryginał LCD) — 229 zł — gwarancja na 12 miesięcy

Jakie modele telefonów jeszcze naprawiamy?

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych oraz analizy ruchu na stronie. Więcej możesz przeczytać klikając tutaj.