Wymiana zbitej szybki iPhone 7 Plus

Zbiłeś szybkę w swoim telefonie? A może pękła Ci w najmniej oczekiwanym momencie?

Dobrze wiemy, że teraz bez telefonu – to jak bez ręki… Wiemy też, że to Twoje elektroniczne oczko w głowie i bez niego ani rusz. Nic dziwnego – w końcu to przenośny rozkład jazdy, który na co dzień ułatwia i umila życie. W końcu w pociągu najlepiej ogląda się seriale, w tramwaju słucha muzyki, a podczas podróży – to ON jest Twoim przewodnikiem 🙂

 

Dlatego nie zwlekaj i pomyśl o wymianie zbitej szybki w iPhone 7 Plus. Po to, by nadal w pełni wykorzystywać możliwości Twojego smartfona.

Najdłuższa gwarancja

Oferujemy aż do 12 miesięcy gwarancji na wykonane przez nas usługi!

Darmowy kurier

Nie masz czasu? Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę, a my zajmiemy się resztą.

Błyskawniczna realizacja

Większość usterek załatwiamy na miejscu do 45 minut.

Duże rabaty

Nawet do -50% na kolejną naprawę..

Wymiana szybki w iPhone 7 PLUS w pogwarancyjnym serwisie iBroken to dla nas codzienne wyzwanie, do którego za każdym razem podchodzimy w 110%. Dlaczego o tym mówimy? Istnieje przekonanie, że naprawa szybki w iPhone 7 Plus to coś, co można wykonać „w domu, na kolanie”. No ba! Oczywiście, że można – ale wtedy musisz liczyć się z tym, że niekoniecznie będzie funkcjonował prawidłowo, a dodatkowo… Przez przypadek możesz uszkodzić inne podzespoły. Tego chcemy uniknąć. Dlatego jeśli w Twoim iPhone 7 Plus wymiana szybki jest konieczna – powierz go nam, a z chęcią otoczymy go kompleksową opieką.

Co dokładnie oferujemy?

✔ Oryginalne części lub wysokiej jakości zamiennik – tutaj wybór należy do Ciebie

✔ Najdłuższą gwarancję na rynku – od 6 do 12 miesięcy

✔ Przetestowanie Twojego urządzenia przez doświadczonych techników – przed i po naprawie

✔ Darmowego kuriera wraz z ubezpieczeniem przesyłki

✔ Ponad 70% napraw przeprowadzamy na miejscu w ciągu 30 minut – dlatego nie musisz obawiać się, że zostaniesz bez telefonu nawet na kilka tygodni…

✔ Naprawy realizujemy tylko po akceptacji kosztów!

Interesuje Cię wymiana szybki iPhone 7 Plus w Krakowie?

Idealnie! W iBroken na codzień sprawiamy, że urządzenia od Apple’a powstają niczym feniks z popiołu. Hm… Może trochę poniosła nas fantazja – ale śmiało możemy powiedzieć, że przywracamy ŻYCIE wszystkim jabłuszkom!

Dlatego chętnie zajmiemy się wymianą szybki w Twoim iPhone 7 Plus – w Krakowie posiadamy swój stacjonarny salon, na rynku działamy już od ponad 6 lat i z chęcią zaopiekujemy się Twoim „rozbitkiem”, który potrzebuje natychmiastowej reanimacji 🙂

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Ile to kosztuje? — niezwykle ważne pytanie, który na pewno nie umknie Twojej uwadze. Wiemy jak istotna w usłudze wymiany szybki w iPhonie 7 Plus jest CENA, dlatego… Sprawdź cennik naszych usług:

Wymiana zbitej szybki — 299 zł — gwarancja na 12 miesięcy

Wymiana ekranu + zbitej szybki (zamiennik standard) — 299 zł — gwarancja na 6 miesięcy

Wymiana ekranu + zbitej szybki (zamiennik premium) — 349 zł — gwarancja na 6 miesięcy

Wymiana ekranu + zbitej szybki (oryginał) — 399 zł — gwarancja na 12 miesięcy

Jaki jest czas realizacji?

Szybkę wymieniamy do 45 minut, dlatego naprawiony telefon będziesz mógł odebrać jeszcze tego samego dnia. My naprawiamy – Ty w tym momencie idziesz na kawę, a później… Gotowe!

Jakie modele telefonów jeszcze naprawiamy?

  • iPhone XS
  • iPhone 11
  • iPhone SE
  • iPhone 6s
  • iPhone 8

Z wielką chęcią przywrócimy ŻYCIE Twojemu 🍎

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych oraz analizy ruchu na stronie. Więcej możesz przeczytać klikając tutaj.