Naprawa iPhone 7

Poszukujesz sprawdzonego serwisu iPhone 7? Naprawa urządzenia iPhone w takich miastach jak Kraków nie powinna przysporzyć większych problemów. Znajduje się tam niejeden punkt serwisowy Apple. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzęt amerykańskiego giganta posiada coraz większą rzeszę wielbicieli. Telefon spod znaku nadgryzionego jabłka to coś więcej niż zwykły smartfon. To niezastąpiony asystent w szkole, pracy, podczas codziennych zajęć czy niejednego wyjazdu. Jest więc sprawą oczywistą, że naprawa uszkodzonego iPhone’a 7 to kwestia niecierpiąca zwłoki. Serwis iBroken to zespół ekspertów, dla których naprawa iPhone 7 to codzienność. Dlaczego warto nam zaufać?

Najdłuższa gwarancja

Oferujemy aż do 12 miesięcy gwarancji na wykonane przez nas usługi!

Darmowy kurier

Nie masz czasu? Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę, a my zajmiemy się resztą.

Błyskawniczna realizacja

Większość usterek załatwiamy na miejscu do 45 minut.

Duże rabaty

Nawet do -50% na kolejną naprawę..

Wybierz swój serwis iPhone 7

Czeka Cię pilna naprawa iPhone’a? Kraków to miejsce, w którym znajdziesz dziesiątki różnych punktów serwisowych świadczących usługi naprawcze. Ale dlaczego warto zaufać akurat nam? Istnieje wiele powodów. Głównym z nich jest fakt, że naprawa iPhone 7 oraz pozostałych modeli Apple to dla nas prawdziwa pasja. Lubimy to robić i robimy to dobrze. Używamy bezpiecznych narzędzi oraz sprawdzonych komponentów. Dodatkowo powierzając swojego elektronicznego asystenta w nasze ręce możesz mieć pewność, że rozstanie nie będzie trwało długo. Z każdą usterką uporamy się najszybciej, jak to możliwe. Wiele z nich jesteśmy w stanie naprawić w przeciągu godziny, w trakcie której będziesz mógł odwiedzić jedną z okolicznych kawiarni. Profesjonalizm, uczciwość, najwyższa jakość usług oraz życzliwa obsługa – tak w skrócie przedstawia się zespół fachowców z iBroken. 

Masz problem ze swoim smartfonem? Pomożemy!

W iBroken mamy świadomość tego, że Twój iPhone to wyjątkowy sprzęt. Bez względu na to, czy czeka Cię naprawa usterek po zalaniu, wymiana baterii, naprawa zbitej szybki w iPhone 7 czy jakikolwiek inny problem – podejdziemy do niego z wyjątkową troską i uwagą. Nasi eksperci w mig uporają się z takimi problemami, jak: 

  • naprawa szybki iPhone 7, 
  • wymiana wyświetlacza iPhone 7, 
  • wymiana baterii iPhone 7, 
  • naprawa mikrofonu iPhone 7, 
  • naprawa głośnika iPhone 7 i wiele innych.

Naprawa iPhone 7 – ile to kosztuje?

Ile zapłacisz za naprawę swojej “siódemki”? Cennik naprawy iPhone 7 może się różnić w porównaniu z innymi modelami. Praca z każdym wydaniem sprzętu Apple przebiega nieco inaczej i zależy od różnych czynników. Na końcową cenę ma wpływ chociażby zakres prac do wykonania oraz dostępność części do danego modelu. Jeśli oczekujesz, że naprawa Twojego iPhone’a 7 będzie rzetelna, uczciwa i ekspresowa, a cena konkurencyjna – odwiedź nasz serwis. Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas zadowolony. 

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych oraz analizy ruchu na stronie. Więcej możesz przeczytać klikając tutaj.