Wymiana baterii iPhone 8

Bateria w Twoim iPhonie ZBYT szybko się rozładowuje?

Być może liczba cykli ładowania przekroczyła już dużo ponad 500… A może Twój sposób obsługi baterii mocno nadwyrężył jej kondycję. Werdykt jest jeden — bateria bardzo słabo trzyma i chcesz pozbyć się tego problemu.

 

Mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie – wymiana baterii w iPhone 8.

Najdłuższa gwarancja

Oferujemy aż do 12 miesięcy gwarancji na wykonane przez nas usługi!

Darmowy kurier

Nie masz czasu? Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę, a my zajmiemy się resztą.

Błyskawniczna realizacja

Większość usterek załatwiamy na miejscu do 45 minut.

Duże rabaty

Nawet do -50% na kolejną naprawę..

Koniec z wyłączaniem się smartfona w nieoczekiwanym momencie.

Koniec z „oszczędzaniem” telefonu, po to, by wytrzymał jeszcze kilka godzin. Bateria w telefonie to element, który nie może zawodzić – nigdy. Dlatego wymiana baterii w iPhone 8, to coś nad czym powinieneś się zastanowić – jeśli zależy Ci na pełnej funkcjonalności smartfona.

W naszym serwisie iBroken – wymianą baterii iPhone 8 zajmują się doświadczeni i kompetentni serwisanci, którzy w 45 minut przywrócą jej żywotność – a przy tym całego urządzenia. Bo przecież zależy Ci na tym, by telefon był niezawodny, a nie stwarzał dodatkowe problemy.

Dlatego jeśli chcesz w końcu rozstać się z power-bankiem, który stale „reanimował” Twojego iPhone 8  – wymiana baterii będzie najlepszą z wszystkich możliwych decyzji. Możemy Ci to zagwarantować. No ba! Sami nie raz wymienialiśmy ten element w naszych jabłuszkach.

Zielony pasek może pozostać w tym kolorze na dużo dłużej niż 2h – a stanie się to tylko w momencie, kiedy zdecydujesz się na wymianę baterii – iPhone 8 będzie baaardzo wdzięczny. Zresztą Ty też bardzo na tym skorzystasz 🙂

Chcesz wymienić baterię w iPhone 8 w Krakowie?

Szukasz odpowiedniego miejsca, w którym profesjonaliści i pasjonaci wskrzeszą Twojego smartfona? W takim razie… Możesz zakończyć poszukiwania. Czekaliśmy na Ciebie!

iBroken — to nasz krakowski jabłuszkowy raj — a dokładniej pogwarancyjny serwis Apple, w którym ZAWSZE na pierwszym miejscu stawiamy dobro urządzeń prosto z Kalifornii.

Nasi serwisanci przejmą od Ciebie telefon i zrobią wszystko, by poprawić wydajność urządzenia – a na tym nie koniec – bo nasza oferta jest dużo szersza 🙂

Co dokładnie oferujemy?

✔ Oryginalne części lub wysokiej jakości zamiennik – tutaj wybór należy do Ciebie

✔ Najdłuższą gwarancję na rynku – od 6 do 12 miesięcy

✔ Przetestowanie Twojego urządzenia przez doświadczonych techników – przed i po naprawie

✔ Darmowego kuriera wraz z ubezpieczeniem przesyłki

✔ Ponad 70% napraw przeprowadzamy na miejscu w ciągu 30 minut – dlatego nie musisz obawiać się, że zostaniesz bez telefonu nawet na kilka tygodni…

✔ Naprawy realizujemy tylko po akceptacji kosztów – dlatego nie musisz obawiać się, że nagle będziesz musiał „wyskoczyć z masy kasy” 🙂

Dla nas to sama przyjemność – z WIELKĄ chęcią zajmiemy się wymianą baterii w Twoim iPhone 8 w Krakowie.

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone 8?

Nadeszła chwila prawdy… Dobrze wiemy, jak istotna w usłudze wymiany baterii w iPhone X jest CENA. Moglibyśmy trzymać Cię w niepewności, ale w naszym serwisie iBroken nie ma żadnych ukrytych kosztów, a wygląda to dokładnie tak:

Wymiana baterii — 179 zł — gwarancja na 6 miesięcy — czas realizacji 45 min

Po wizycie w naszym serwisie, słaba bateria, która do tej pory uniemożliwia Ci swobodne korzystanie z Jabłka odejdzie w zapomnienie 🙂

W jakich modelach również wymieniamy baterię?

  • iPhone 6s
  • iPhone 7
  • iPhone 5s
  • iPhone 7 PLUS
  • iPhone SE
  • iPhone 6
  • iPhone X
  • iPhone XS

Zobacz, gdzie dokładnie jest nasz serwis —> https://g.page/iBrokenKrakow?share

Z wielką chęcią przywrócimy energię Twojemu 🍎

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych oraz analizy ruchu na stronie. Więcej możesz przeczytać klikając tutaj.