Wymiana zbitej szybki iPhone X

Twój iPhone X zaliczył bliskie spotkanie z ziemią?
A może przypadkowo wypadł Ci z kieszeni?

Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie zbita szybka lub niesprawny wyświetlacz… Które nie dość, że obniżają wartość Twojego telefonu, to nieestetycznie wyglądają i utrudniają codzienne funkcjonowanie.

 

Wymiana zbitej szybki w iPhonie X wcale nie musi wiązać się z ogromnym kosztem. Nie musi też trwać wieczność – dlatego jeśli obawiasz się, że zostaniesz pozbawiony telefonu na długie godziny lub nawet kilka dni – to musimy upewnić Cię, że w iBroken zrobimy to od ręki – w 45 minut.

 

Wymiana szybki to dla nas bułka z masłem – a dodatkowo oferujemy Ci gwarancję od 6 do 12 miesięcy – wszystko zależy od pakietu, na który się zdecydujesz.

Najdłuższa gwarancja

Oferujemy aż do 12 miesięcy gwarancji na wykonane przez nas usługi!

Darmowy kurier

Nie masz czasu? Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę, a my zajmiemy się resztą.

Błyskawniczna realizacja

Większość usterek załatwiamy na miejscu do 45 minut.

Duże rabaty

Nawet do -50% na kolejną naprawę..

Naprawa szybki w Twoim iPhonie X nigdy nie mogła być prostsza i szybsza. Wszystko dlatego, że w iBroken pracują nie tylko doświadczeni specjaliści, ale także jabłkowi pasjonaci 😊

Dlatego wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami – a my… Możemy zjawić się pod wskazanym przez Ciebie adresem, odebrać Twoje urządzenie i zająć się jego naprawą. Dokładnie tak – bo mamy MOBILNY serwis, dzięki któremu nie musisz nawet ruszać się z kanapy. Następnie zwrócimy naprawione urządzenie – jeszcze tego samego dnia!

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Jeśli rozglądasz się za miejscem, w którym wymienisz szybkę w iPhone X w Krakowie, to właśnie je znalazłeś i możesz zakończyć swoje poszukiwania.

iBroken to pogwarancyjny serwis Apple, w którym zrobimy wszystko z Twoim iPhone’m lub innym apple’owskim urządzeniem – dosłownie wszystko 😉 Od naprawy szybki, wymiany baterii czy naprawie płyty głównej.

Dlatego jeśli zdarzył Ci się niefortunny wypadek, w którym ucierpiał Twój telefon i szukasz szybkiego i skutecznego rozwiązania – zgłoś się do nas na wymianę szybki w iPhonie X w Krakowie 😊

Zaproponujemy Ci bezpieczne rozwiązanie, który nie doprowadzi Twojego portfela do łez.

Doskonale wiemy, że jeden z ważniejszych punktów zaczepienia w usłudze wymiany szybki w iPhonie X jest CENA, dlatego nie przeciągamy dłużej…

Jakie mamy pakiety wymiany szybki w iPhone X i ile to kosztuje?

– Wymiana zbitej szybki – 549 zł – gwarancja na 12 miesięcy

– Wymiana ekranu + zbitej szybki (zamiennik standard) – 549 zł – gwarancja na 6 miesięcy

– Wymiana ekranu + zbitej szybki (zamiennik premium) – 699 zł – gwarancja na 6 miesięcy

– Wymiana ekranu + zbitej szybki (oryginał) – 799 zł – gwarancja na12 miesięcy

Jakie modele telefonów jeszcze naprawiamy?

  • iPhone 8
  • iPhone XS
  • iPhone 11
  • iPhone 6
  • iPhone 6s

Dlatego jeśli Twój iPhone przeżył więcej, niż powinien…
Skontaktuj się z nami, a chętnie przywrócimy mu dawny blask 😊

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych oraz analizy ruchu na stronie. Więcej możesz przeczytać klikając tutaj.