Naprawa iPhone 6s

Mimo iż od premiery “szóstki” minęło już kilka lat, to naprawa iPhone 6s nadal jest aktualnym tematem. Wielu użytkowników na tyle polubiło powyższe wydanie iPhone’a, że nie ma zamiaru tak szybko się z nim rozstawać. Właśnie dla tej grupy osób naprawa iPhone’a 6s niekiedy okazuje się koniecznością. Jeśli Twój egzemplarz wymaga naprawy, a przesiadka na nowy model nie wydaje Ci się niezbędna, służymy pomocą. Jako zespół doświadczonych fachowców jesteśmy w stanie przywrócić Twojemu jabłuszku drugie życie. Nasz zespół to ludzie, dla których naprawa uszkodzonego iPhone to nie tylko praca, ale i pasja. Kraków to miasto, w którym znajdziesz niejeden serwis iPhone 6s. Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Najdłuższa gwarancja

Oferujemy aż do 12 miesięcy gwarancji na wykonane przez nas usługi!

Darmowy kurier

Nie masz czasu? Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę, a my zajmiemy się resztą.

Błyskawniczna realizacja

Większość usterek załatwiamy na miejscu do 45 minut.

Duże rabaty

Nawet do -50% na kolejną naprawę..

Broken – profesjonalna naprawa iPhone 6s

Serwis iBroken oferuje kompleksową odnowę iPhone 6s oraz innych modeli sprzętu amerykańskiego giganta. Jeśli zatem czeka cię naprawa iPhone’a, Kraków to idealne miejsce. To tutaj mieści się nasz serwis oraz pełna pasji i doświadczenia załoga iBroken. Naszym specjalistom nie jest straszna żadna usterka. Bez problemu zajmą się rozbitym smartfonem, sprzętem po zalaniu czy innych zdarzeniach losowych. 

Serwis iBroken – sprawna diagnostyka i ekspresowa realizacja 

Jeśli Twój iPhone 6s przestał działać lub jego użytkowanie przysparza sporych problemów, może być to sygnałem, że najwyższy czas zadbać o jego formę. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele, od intensywnej eksploatacji urządzenia po jego upadek czy zalanie. Jeśli okres gwarancji jest dawno za Tobą, możesz skorzystać z oferty pogwarancyjnego serwisu Apple. Specjaliści z iBroken pracują w oparciu o bezpieczne narzędzia i sprawdzone komponenty. Bez względu na to, czy czeka Cię naprawa szybki, baterii czy obudowy w zasłużonym iPhone 6s, wróci on do Ciebie sprawny i gotowy do dalszego użytku.

 W iBroken oferujemy takie usługi jak:

Ile kosztuje naprawa iPhone 6s?

Jak wygląda i od czego zależy cennik naprawy iPhone 6s? Na koszt naprawy poszczególnych usterek mają wpływ różne czynniki, takie jak dostępność niezbędnych komponentów czy zakres pracy do wykonania. Możesz być jednak pewien, że naprawa Twojego iPhone’a 6s będzie szybka i sprawna, a cena konkurencyjna. Korzystając z naszej pomocy unikniesz ryzyka nieodwracalnych uszkodzeń telefonu i będziesz mógł na nowo cieszyć się swoim elektronicznym ulubieńcem. 

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych oraz analizy ruchu na stronie. Więcej możesz przeczytać klikając tutaj.