Aplikacje na iPhone, które warto zainstalować!

Choć lista najlepszych aplikacji na iPhone jest kwestią bardzo subiektywną, to każda podpowiedź okaże się cenna i może prowadzić do odnalezienia idealnego programu. Jakie aplikacje na iPhone warto sprawdzić? Poniżej podajemy listę siedmiu świetnych programów.  

Za co kochamy aplikacje?

Mnogość aplikacji sprawia, że raczej nie uda się znaleźć dwóch identycznie skonfigurowanych smartfonów. Każdy użytkownik iPhone'a instaluje na swoim urządzeniu szereg przydatnych aplikacji, które ułatwiają codzienne korzystanie z technologii mobilnej. Dzięki czemu są one tak pomocne? Oto niekwestionowane zalety aplikacji mobilnych:
  • sprawne działanie w trybie offline;
  • szybkie ładowanie widoku;
  • łatwość obsługi;
  • optymalizacja pod kątem wielkości ekranu;
  • lepsza możliwość personalizacji;
  • większe bezpieczeństwo;
  • niestandardowe i atrakcyjne funkcje.

Jakie są najlepsze aplikacje na iPhone?

Sklep App Store jest wypełniony po brzegi programami dedykowanymi dla telefonów z systemem iOS. Krótko mówiąc, najlepsze aplikacje na iPhone to te, które trafiają w osobiste potrzeby i zainteresowania konkretnego użytkownika. Są wśród nich aplikacje sportowe, platformy gamingowe czy programy do edytowania zdjęć oraz filmów. Znajdziemy tam także niezbędne aplikacje, które czynią podróżowanie, naukę czy pracę znacznie przyjemniejszymi. Aplikacje stanowią też wsparcie przy rezerwacji, zakupie czy zamawianiu różnych produktów i usług. Niektóre z nich są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami Apple, inne natomiast mogą być obsługiwane jedynie z poziomu iPhone'a. 

7 najpopularniejszych aplikacji - co warto zainstalować?

Obecnie dostępnych jest mnóstwo podobnych aplikacji, które mają za zadanie nieść pomoc w podobnych obszarach. Zwróćmy uwagę na to, jakie aplikacje cieszyły się w ostatnim czasie największą popularnością. Poniżej przedstawiamy wykaz siedmiu atrakcyjnych programów, które bez problemu znajdziesz w sklepie App Store.

1. Apple Arcade

Apple Arcade to wyjątkowa aplikacja stworzona dla pasjonatów gier mobilnych. Za pomocą tej abonamentowej usługi mogą oni grać solo lub łączyć się z innymi użytkownikami i prowadzić zaciekłe i pasjonujące pojedynki. Ta obszerna platforma gamingowa zawiera na tą chwilę ponad 200 tytułów. Klienci mają możliwość skorzystać z miesięcznego okresu próbnego – po tym czasie koszt subskrypcji wynosi 24,99 zł miesięcznie.

2. Note Dash

Darmowa aplikacja Note Dash to idealna propozycja dla osób, które lubią praktyczne gadżety ułatwiające codzienne życie. Niezwykłą zaletą programu jest prostota oraz możliwość tworzenia notatek w formie widżetów widocznych nawet z poziomu zablokowanego ekranu. Tworzenie notatek jest intuicyjne i proste. Dzięki temu rozwiązaniu już zawsze będziesz pamiętać o najważniejszych sprawach.

3. TouchRetouch

W dzisiejszych czasach smartfon stanowi obszerną bazę osobistych multimediów. Gromadzimy na nim sentymentalne zdjęcia czy filmy. Niekiedy niezbędna jest ich delikatna obróbka. Jedną z aplikacji, które cieszą się największą popularnością wśród koneserów fotografii, jest aplikacja do edycji zdjęć TouchRetouch. Aplikacja działa w oparciu o inteligentne algorytmy stanowiące nieocenione wsparcie dla wbudowanych narzędzi do obróbki fotografii. Program ten umożliwia ekspresowe usunięcie widocznych skaz, a nawet niechcianych obiektów. Dodatkową zaletą apki jest rozbudowane zaplecze instruktażowe obfitujące w liczne filmiki ułatwiające efektywne wykorzystanie programu.

4. Pocket Casts

Aplikacja Pocket Casts to funkcjonalna platforma podcastowa stworzona z myślą o potrzebach słuchaczy. Dostępne narzędzia umożliwiają sprawne zarządzanie subskrypcjami, dzięki czemu interesujące Cię podcasty będą zawsze pod ręką. Ręcznie wyselekcjonowane rekomendacje ułatwiają odkrycie atrakcyjnych i nieznanych dotąd programów. Dzięki bezpłatnej, podstawowej wersji możesz mieć dostęp do wielu efektów dźwiękowych czy opcji ciemnego motywu. Aplikacja w wersji premium oferuje natomiast dodatkowe funkcje, takie jak 10 GB przestrzeni dyskowej w chmurze czy dostęp z poziomu macOS.

5. PEAR

PEAR to sportowa aplikacja dla osób preferujących zdrowy i aktywny styl życia. Dzięki niej możesz mieć dostęp do treningów pochodzących od najlepszych trenerów i olimpijczyków. Uzyskasz także porady na temat tego, jak trenować mądrzej oraz skuteczniej. Profesjonalne plany treningowe, materiały instruktażowe, kompatybilność z Apple Watch - to tylko niektóre z przydatnych funkcji aplikacji PEAR.

6. Splitwise

Aplikacja Splitwise to świetne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają życie towarzyskie i wspólne spędzanie czasu ze znajomymi. Dlaczego można tak powiedzieć? Otóż pomaga ona przy rozliczaniu kosztów składkowych imprez bądź wspólnych wypadów. Przegląd paragonów i dojście do ładu z podziałem wydatków potrafi stać się istnym koszmarem. Splitwise umożliwia gromadzenie wszystkiego w jednym miejscu oraz dzielenie kosztów według własnych ustaleń. Wystarczy skrupulatnie dodawać kolejne kwoty, a resztę program zrobi za Ciebie. Dzięki niemu żadna organizacja imprezy nie będzie straszna.

7. iMovie

Program iMovie na urządzenia z systemem iOS to amatorska, aczkolwiek bardzo dobra apka do edycji i montażu filmów. Aplikacja pozwala na wykorzystanie licznych szablonów, filtrów, napisów i innych atrakcyjnych efektów, dzięki którym użytkownik może stworzyć wideo w iście hollywoodzkim stylu. Umożliwia także kontrolę prędkości odtwarzania filmów i zapisywanie ich w zwolnionym lub przyspieszonym tempie. Wykorzystanie wyżej opisanych programów pozwoli czerpać jeszcze więcej przyjemności z obsługi smartfonów z nadgryzionym jabłkiem.  Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej i przetestuj siedem wyjątkowych programów na swoim iPhonie.  

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych oraz analizy ruchu na stronie. Więcej możesz przeczytać klikając tutaj.